Prague College

Prague College je britská vysoká škola v Praze s výukou pouze v angličtině. Partnerskou univerzitou je Teesside University ze severovýchodní Anglie. Právě na Prague College můžete získat vysoce uznávané vzdělání a mezinárodně uznávané britské tituly.

Prague College nabízí magisterské a bakalářské programy na třech fakultách: Business, Art & Design, IT & Computing. 

Mezinárodní prostředí školy je tvořeno studenty z více než 90 zemí světa, kteří mají možnost sdílet s lektory a ostatními studenty své zkušenosti, nápady a příležitosti. Naším základním cílem a závazkem je poskytovat studentům nejen vynikající teoretické, ale i rozsáhlé praktické zkušenosti. Studenti mají možnost během studia spolupracovat s různými organizacemi či firmami a nabyté zkušenosti tak mohou následně využít i ve své kariéře. 

Mezinárodně uznávané tituly jsou udělovány ve spolupráci s britskou veřejnou vysokou školou Teesside University, která byla ve Velké Británii zvolena Univerzitou roku (Times Higher Education, 2009/2010).

Studenti mohou vybírat z těchto programů:

Pro ověření znalostí anglického jazyka u žadatelů o studium používáme zkoušky ELSA od LCCI International Qualifications. Prague College je velice potěšena spoluprací s Jazykovou školou Jany Trubákové - London Chamber of Commerce and Industry International Qualifications - Pearson Education Limited v rámci zabezpečování vzdělávacích programů LCCI International Qualifications.

Studenti, kteří úspěšně absolvují zkoušky ELSA nebo EFB v Jazykové škole paní Trubákové, nebudou potřebovat již žádné další jazykové zkoušky pro vstup do bakalářských programů na Prague College. K přijímacímu procesu je potřeba doložit maturitní vysvědčení, motivační dopis a projít přijímacím pohovorem, kde bude společně se studijním poradcem vybrán vhodný program ke studiu.

Pro získání bližších informací o možnostech studia na Prague College se můžete obrátit na:
 
Martina Holubova | Admissions Specialist
Polska 10 | Vinohrady | 120 00 | Prague | Czech Republic

E: martina.h@praguecollege.cz
T: +(420) 222 101 020
W: www.praguecollege.cz
www.facebook.com/praguecollege

 

Stipendium ELSA

Prague College nabízí jednomu z pěti studentů, kteří dosáhnou v testu ELSA nejvyšší skóre, 80% stipendium na celé tříleté studium v oboru Business nebo v oboru Informačních technologií. Nejvhodnější kandidát bude vybrán akademickým sborem Prague College po dokončení celého přijímacího procesu a to jak na základě konečného skóre v testu ELSA, tak i dalších studijních předpokladů pro přijetí na tuto britskou univerzitu.

Ostatní studenti mohou získat 10 - 20 % stipendium, které bude závislé na průběhu celého příjmacího řízení.

Paní Mgr. Jana Trubáková, ředitelka jazykového centra v rámci LCCI - International Qualifications, je naším externím partnerem v projektu.

Douglas Hajek
Director

Jazyková škola Jany Trubákové
Powered by Xperd - OMEGAplus Chrudim - Rejstřík firem - Login